Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. kolo soutěže

7. 5. 2009

Minulý víkend obě naše družstva hráli své zápasy venku. Muži netradičně v neděli dopoledne ve Tvarožné. Naši prohrávali do cca 75 minuty 2:0 . Ale během několika málo minut dokázali vyrovnat góly Lukáše Klašky a Zdenka Budiše . Rozhodčí ale asi nechtěl aby jsme vyhráli a v poslední minutě pískl proti nám penaltu, faul to byl ale dle slov všech našich hráčů mimo velký vápno a tak jsme prohráli 3:2.

 

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1901 Pozořice Babicen/Sv. 0:3 (0:2) 200  
Branky: Knapek Petr, Kheil Petr, Doležal Josef; ŽK: Staněk Antonín - Novohradský JIří, Blažík Zdeněk
 
A2A1906 Podolí Vin.Šumice 1:0 (0:0) 50  
Branky: Kschwend Petr
 
A2A1902 Blažovice Blučina 4:1 (2:0) 70  
Branky: Spáčil Petr, Vlasák Bohdan, Kotras Milan, Dvořák Vojtěch - Srnec Radim; ŽK: Vlasák Bohdan - Kozel Martin
 
A2A1903 Tvarožná Kobylnice 3:2 (2:0) 50  
Branky: Kabeláč Petr, Kaluža Vít, Hlučka Marek - Klaška Lukáš, Budiš Zdeněk; ŽK: 0 - Ševčík Jiří, Oprchal Jaroslav, Šmíd Zdeněk, Beneš Ondřej, Zich Jiří
 
A2A1904 Těšany Moutnice B 3:0 (0:0) 140  
Branky: Vahala Jiří, Vlček Jan, Balaci Cristan
 
A2A1905 Židlochovice Rajhrad B 0:7 (0:3) 70  
Branky: Gáč Milan 3, Pachl Tomáš, Martének Michal, Pohorelec Andrej, Koláček Pavel
 
A2A1907 Opatovice Vojkovice B 1:0 (0:0) 200  
Branky: Marek Jakub; ŽK: Voškeruša Jiří - Večeřa Richard, Laštůvka Zdeněk, Houdek Antonín
 

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Vojkovice B 19 13 3 3 48: 20 42 ( 15)
 
2. Babicen/Sv. 19 13 2 4 49: 25 41 ( 17)
 
3. Podolí 19 12 4 3 54: 30 40 ( 10)
 
4. Opatovice 19 11 5 3 35: 16 38 ( 8)
 
5. Tvarožná 19 11 4 4 44: 24 37 ( 7)
 
6. Těšany 19 12 1 6 37: 21 37 ( 7)
 
7. Vin.Šumice 19 8 3 8 45: 35 27 ( 0)
 
8. Blažovice 19 6 7 6 33: 28 25 ( -5)
 
9. Moutnice B 19 6 2 11 32: 50 20 (-10)
 
10. Blučina 19 5 4 10 32: 43 19 ( -8)
 
11. Rajhrad B 19 5 3 11 32: 60 18 ( -9)
 
12. Pozořice 19 3 3 13 21: 46 12 (-18)
 
13. Kobylnice 19 3 2 14 20: 56 11 (-16)
 
14. Židlochovice 19 3 1 15 28: 56 10 (-20)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2001 Babicen/Sv. Opatovice 10.05. 16:30 NE Babice n /Sv.
 
A2A2002 Vojkovice B Podolí 10.05. 10:30 NE  
 
A2A2003 Vin.Šumice Židlochovice 10.05. 10:30 NE  
 
A2A2004 Rajhrad B Těšany 10.05. 16:30 NE  
 
A2A2005 Moutnice B Tvarožná 10.05. 16:30 NE  
 
A2A2006 Kobylnice Blažovice 10.05. 16:30 NE  
 
A2A2007 Blučina Pozořice 10.05. 16:30 NE  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář