Jdi na obsah Jdi na menu

Body z Tvarožné!!

6. 9. 2011

Uplynulou neděli 4.9. vyjeli naši muži netradičně již dopoledne ke svému zápasu do Tvarožné. V 10 30 začal zápas proti místnímu silnému týmu. Tvarožná je již delší dobu pro kobylnický fotbal jakoby zakletá. I v dobách, kdy se nám velmi dařilo, byl problém získat na tomto hřišti body. V první půli jsme se však ujali, díky gólu Radka Valenty, vedení. Následně se objevovali šance na obou stranách, ale vyrovnávací gól chvíli před koncem poločasu dali domácí, a tak se šlo do kabin za vyrovnaného stavu 1:1. Po změně stran nám soupeř trošku pomohl, když byl vyloučen za druhou žlutou kartu domácí hráč. Opět následovalo několik velmi slibných akcí na obou stranách. Soupeř i v deseti mužích hrál velmi dobře. V polovině druhé půle  šel sám na bránu Pavel Lněnička, ale vracející se obránce ještě stihl zblokovat jeho střelu. Přibližně deset minut před koncem však vstřelil vítězný gól Slávek Šibal a odvezli jsme si velmi velmi důležité a vydřené tři body.V tabulce jsme tak postoupili na šestou příčku.

Příští týden opět v neděli a opět na soupeřově hřišti, tentokrát však v Rajhradě a od 16°° hodin.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2A0505 Těšany Blučina 2:0 (1:0) 90
Branky: Vlček Jan, Vahala Zdeněk; ŽK: Nádeníček Jaroslav, Štourač Radek, Balaci Cristian - Janovský Jiří, Zikuška Michal, Srnec Radim, Fiala Pavel; ČK: Nádeníček Jaroslav - 0

A2A0506 Hrušovany Pozořice 1:4 (1:4) 60
Branky: Dobrovolný Jiří - Honek David 2, Müller Pavel, Malecha Roman; ŽK: Buc Aleš, Janíček Radek - Polák Martin, Drápal Tomáš

A2A0502 Blažovice Vin.Šumice 5:1 (3:0) 90
Branky: Macháček Jiří 3, Daněk Jiří, Zelenka David - Valehrach Aleš; ŽK: Vrbas Jakub, Paulík Karel - Malík Michal

A2A0503 Žabčice Moutnice B 1:0 (1:0) 80
Branky: Haris Lukáš; ŽK: Valík Tomáš, Vychodil Ondřej, Kameník Michal - Klatovský Jakub

A2A0504 Kupařovice Mělčany 0:5 (0:2) 300
Branky: Houšť Zdeněk 2, Ptáček Jan, Grus Vojtěch, Šír Ondřej; ŽK: 0 - Záděra Luboš, Čermák Vítězslav

A2A0507 Tvarožná Kobylnice 1:2 (1:1) 20
Branky: Pokorný Milan - Valenta Radomír, Šibal Slavomír; ŽK: Šmerda Jiří, Poláček Jakub, Toužín Tomáš - Nevařil Antonín, Lněnička Pavel; ČK: Pokorný Milan - 0

A2A0501 Opatovice Rajhrad B 1:3 (0:1) 50
Branky: Bednář Petr - Gáč Milan, Bábor Tomáš, Koláček Pavel