Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další domácí kolo

13. 4. 2010

V neděli 11.4. nastoupili po čtrnáctidenní přestávce naši muži na domácím hřišti proti dalšímu soupeři Viničné Šumice "B".  Po celkem vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme sice měli více šancí šli hráči do kabin za stavu 1:0 pro domácí. Druhá půle vyzněla jednoznačně pro nás a celkový výsledek 5:0 pro naše hráče byl zasloužený.

Příští kolo zajíždí muži na hřiště do Přísnotic, kde v neděli 16 °° odehrají další kolo.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1704 Podolí B Blučina B 0:1 (0:0)    
Branky: Zejda Radek
 
A3A1701 Pozořice A Újezd B 2:1 (1:1)    
Branky: Mikulášek, Nejedlý Dominik - Petlák
 
A3A1702 Těšany B Pozořice B 3:2 (0:1)    
Branky: Petlák Pavel, Dudek Vojtěch, Vahala Jiří - Kříž, Míča Jiří
 
A3A1703 Šlapanice C Blažovice B 4:1 (2:0)    
Branky: Hanzl, Boháček Luděk, Mrkvica Pavel, Švehla Michal - Švábenský
 
A3A1706 Kobylnice Vin.Šumice B 5:0 (1:0)    
Branky: Pastyřík Jan 2, Beneš Ondřej, Drdlík Lukáš, Zich Jiří
 
A3A1707 Žatčany Přísnotice 1:4 (1:2)    
Branky: Kalla Tomáš - Olejník Jan, Rosa Richard, Sedláček Patrik, Lang Tomáš
 

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Šlapanice C 15 11 2 2 54: 12 35 ( 8)
 
2. Kobylnice 14 10 1 3 48: 18 31 ( 7)
 
3. Pozořice A 15 9 3 3 42: 20 30 ( 6)
 
4. Přísnotice 15 9 0 6 35: 27 27 ( 6)
 
5. Žatčany 14 8 1 5 28: 27 25 ( 1)
 
6. Babicen/Sv. B 14 7 3 4 31: 17 24 ( 0)
 
7. Podolí B 15 8 0 7 28: 25 24 ( 0)
 
8. Újezd B 15 7 2 6 31: 27 23 ( 5)
 
9. Blažovice B 15 4 2 9 22: 42 14 ( -7)
 
10. Vin.Šumice B 15 4 2 9 27: 48 14 (-10)
 
11. Blučina B 15 4 2 9 23: 45 14 ( -4)
 
12. Pozořice B 15 4 0 11 14: 23 12 ( -6)
 
13. Těšany B 15 2 0 13 15: 67 6 (-15)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3A1801 Újezd B Žatčany 17.04. 16:00 SO  
 
A3A1802 Přísnotice Kobylnice 18.04. 16:00 NE  
 
A3A1803 Babicen/Sv. B Vin.Šumice B 17.04. 16:00 SO  
 
A3A1805 Blučina B Šlapanice C 18.04. 16:00 NE  
 
A3A1806 Blažovice B Těšany B 17.04. 16:00 SO  
 
A3A1807 Pozořice B Pozořice A 17.04. 16:00 SO  
 

 

Žáci měli odhrát první zápas již minulý týden, ale díky špatnému rozlosavání se utkání neodehrálo. V neděli 11.4. v 13 30 tak nastoupili na první zápas doma proti Měnínu a po první půli 2:1 nakonec prohráli 3:1.Další kolo je čeká v neděli 18.4. v 13 45 proti Viničným Šumicím na hřišti v Pozořicích.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
E2A1306 Mokrá Vin.Šumice 0:1 (0:1)    
Branky: Kolář David
 
E2A1301 Pozořice Újezd 1:7 (0:4)    
Branky: Severa Jakub - Václavík Petr 2, Fraj Viktor 2, Krejčí Marcel 2, Čáp Filip
 
E2A1303 Podolí Blažovice 1:3 (1:3)    
Branky: Šír David - Hrnčiar, Odvářka Michal, Lengál Petr
 
E2A1304 Babicen/Sv. Blučina 7:0 (3:0)    
Branky: Kozel Adam 3, Spěvák David 2, Černý Martin 2
 
E2A1305 Kobylnice Měnín 1:3 (1:2)    
Branky: Maša - Buček 2, Žáček Vojtěch
 

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Blažovice 12 10 0 2 52: 18 30 ( 12)
 
2. Újezd 12 9 1 2 63: 7 28 ( 13)
 
3. Babicen/Sv. 12 9 0 3 38: 19 27 ( 6)
 
4. Ochoz 11 8 0 3 34: 11 24 ( 6)
 
5. Měnín 12 7 1 4 56: 22 22 ( 4)
 
6. Podolí 11 7 0 4 35: 15 21 ( 3)
 
7. Blučina 11 5 0 6 27: 35 15 ( 3)
 
8. Mokrá 12 4 0 8 35: 49 12 ( -9)
 
9. Vin.Šumice 12 2 0 10 3: 61 6 ( -9)
 
10. Pozořice 12 1 1 10 15: 80 4 (-14)
 
11. Kobylnice 11 0 1 10 8: 49 1 (-17)
 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A1401 Újezd Mokrá 18.04. 13:30 NE  
 
E2A1402 Vin.Šumice Kobylnice 18.04. 13:45 NE SK Pozořice
 
E2A1403 Měnín Babicen/Sv. 18.04. 14:00 NE  
 
E2A1404 Blučina Podolí 18.04. 10:30 NE  
 
E2A1405 Blažovice Ochoz 17.04. 14:00 SO  
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář