Jdi na obsah Jdi na menu

Fotbalová neděle 11.9.

13. 9. 2011

Po velmi úspěšném výjezdu do Tvarožné , čekal naše kluky další silný soupeř - Rajhrad "B". V něděli 11.9. hostovali na rajhradském hřišti. Soupeř nás tlačil , ale první kdo změnil stav jsme byli my. Po krásné fotbalové akci otevřel skóre Radek Valenta ve 13. minutě zápasu. Za cca 10 minut ho napodobil Sláva Šibal. Už to vypadalo, že do kabin půjdeme za velmi příznívého stavu 0:2, když domácí v 44. minutě vstřelili kontaktní gól na 1:2. Ve druhé půlce jsem během dvou minut vstřelili dvě branky , 58. minutě  díky Ondrovi Benešovi a v 59. minutě  Pavlu Lněničkovi a stav byl pro nás už 1:4 .Domácí viditelně zaskočeni stačili jen v závěru zápasu zkorigovat na 2:4. Po druhé za sebou dokázali naši matadoři zvítězit na hřišti soupeře a ze dvou venkovních zápasů tak máme skvělých 6 bodů. V tabulce jsme tím poskočili na čtvrtou příčku a navíc jsme tým , který vstřelil nejvíce gólů soutěže ( společně práve s Rajhradem)

V neděli 18.9. od 16°° nás čeká na domácím hříšti tak trošku prestižní soupeř Pozořice.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2A0501 Opatovice Rajhrad B 1:3 (0:1) 50
Branky: Bednář Petr - Gáč Milan, Bábor Tomáš, Koláček Pavel

A2A0602 Pozořice Tvarožná 0:4 (0:2) 100
Branky: Kaluža Vít 2, Kaluža Ondřej, Hlučka Marek; ŽK: Malecha Roman, Staněk Milan - Hlučka Marek, Poláček Jakub, Charvát Jan, Poláček Lukáš

A2A0603 Blučina Hrušovany 3:1 (1:1) 85
Branky: Strava Roman, Kouřil Petr, Fiala Pavel - Cekl Martin; ŽK: Zajíc Zbyněk - Buc Aleš, Jurák Aleš

A2A0605 Moutnice B Kupařovice 1:3 (0:1)
Branky: Husák Rostislav - Kazda Bedřich 2, Staněk Roman

A2A0601 Rajhrad B Kobylnice 2:4 (1:2) 60
Branky: Gáč Milan 2 - Valenta Radomír, Beneš Ondřej, Šibal Slavomír, Lněnička Pavel; ŽK: 0 - Licek Miroslav

A2A0604 Mělčany Těšany 5:1 (4:0) 80
Branky: Záděra Kamil 2, Fišák Jan 2, Houšť Zdeněk - Balaci Cristian; ŽK: Čermák Vítězslav - Balaci Cristian, Vahala Jiří

A2A0606 Vin.Šumice Žabčice 1:2 (0:0) 90
Branky: Šmerda Michal - Saitl Marek, Pokorný Lukáš

A2A0607 Opatovice Blažovice 4:2 (3:1) 70
Branky: Krška Václav 2, Bednář Petr, Pelikán Ondřej - Spáčil Petr, Vlasák Bohdan; ŽK: Bednář Petr, Trávníček Michal, Němec Tomáš - Vrbas Jakub, Paulík Karel, Zelenka David; ČK: 0 - Vlasák Jakub