Jdi na obsah Jdi na menu

Fotbalová soutěž

24. 8. 2011

Ještě neskončili prázdniny a  už tu máme další ročník fotbalových soutěží. Naši nastoupili do nové, vyšší soutěže 13.8. na domácím hřišti proti Kupařovicím. Bohužel během pár minut jsme prohrávali 0:3 a bylo už prakticky po zápase. S tímto výsledkem se šlo i do kabin. V druhé půli jsme sice třikrát skórovali, ale soupeř přidal dvě trefy a tak se první kolo příliš nepovedlo.

Kobylnice – Kupařovice   3:5 (0:3)

Branky: Novotný Radek, Šibal Slavomír, Tesař Jakub - Staněk Roman, Wolgemut Zdeněk, Janíček Radek, Kazda Bedřich, Fila Miroslav; ŽK: Vymazal Tomáš, Zich Jiří - Smutný Radek

Minulý týden jsem hráli v neděli v Těšanech a opět jsem velmi záhy prohrávali 2:0. Povedlo se však srovnat díky gólům Ondry Beneše a Mirka Licka na  2:2 . Bohužel v posledních minutách jsme inkasovali gól a tak jsme i napodruhé prohráli , tentokrát velmi těsně 2:3.

Těšany – Kobylnice     3:2 (2:0)

Branky: Balaci Cristian 2, Vahala Jiří - Licek Miroslav, Beneš Ondřej; ŽK: 0 - Král Pavel

14. Hrušovany 2 0 0 2 2: 17 0 ( -3)

Tento víkend se představí naši muži na domácím hřišti v neděli 28.8. od 16 30 hodin proti Hrušovanům. Pevně věřím, že už nějaký ten bodíček přijde. Doufám, že přijdete i vy podpořit naše kluky a můžete si u toho dát i cigárku z udírny, kterou bude obsluhovat mistr Wagas.