Jdi na obsah Jdi na menu

Fotbalové výsledky od 19. kola

23. 5. 2012

Již delší dobu jsem nepřipojil žádný z výsledků našich mužů, proto to dnes napravím. V 19. kole jsme doma hostili celkem silný tým Rajhradu B. Po remízovém poločase 3:3 se nakonec naši muži radovali z vítězství 5:3.
Kobylnice   Rajhrad B  5:3 (3:3) Branky: Lněnička Pavel 3, Sekanina Kamil 2 - Sedláček Radek, Neugebauer Lukáš, Zajíc Jan

Další kolo jsme odehráli v Pozořicích a po velmi nešťastném zápase jsme prohráli 3:1, když jsme dokonce ještě pár minut před koncem vedli

Pozořice   Kobylnice  3:1 (0:1)    Branky: Kolář Tomáš 2, Zábojník Jakub - Beneš Ondřej; ČK: 0 - Nevařil Antonín

21. kolo jsme doma hráli s Blučinou a po závěrečném hvizdu byl stav 0:0.

22. kolo nás zavedlo do Mělčan. Místní tým byl v té době před námi v tabulce a po prvním poločase , který jsme byli lepší byl stav 1:0 pro nás. Druhá začala náporem domácích , ale bez gólového efektu. Naopak branky stříleli Kobylnice a byla z toho výhra 3:0.

Mělčany  Kobylnice  0:3 (0:1) Branky: Pastyřík Jan, Beneš Ondřej, Lněnička Pavel

Zatím polsední kolo bylo odehráno na našem hřišti a přijel tým Moutnice B. Pvní gól zápasu sice vstřelili hosté, ale to bylo z jejich strany vše. Naopak inkasovali od nás čtyři branky .

Kobylnice   Moutnice B  4:1 (2:1) Branky: Lněnička Pavel 2, Beneš Ondřej, Janík Martin - Lengál Josef

Po 23. kole nám tak patři velmi lichotová čtvrtá příčka tabulky.  V neděli 27.5. nás netradičně dopoledně od 10 30 čeká zápas ve Viničných Šumicích, delegováni jsou rozhodčí Dvořák, Richter, Klein