Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalové výsledky

3. 6. 2009

Bohužel jsem nestíhal psát nové výsledky za poslední dva týdny tak raději jen v číslech:

Muži:

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2A2201 Babicen/Sv. Podolí 1:3 (1:2) 220  
Branky: Žanda Libor - Lacko Marian 2, Jindra Jiří; ŽK: Soudek Ondřej, Doležal Josef - Bartoník Pavel, Šafář Miroslav, Fišer David
 
 
A2A2202 Opatovice Židlochovice 0:0 (0:0) 120  
ŽK: Cach Jiří, Voškeruša Jiří, Marek Jakub - Majkut Petr, Staněk Martin; ČK: 0 - Staněk Martin, Hampl Ondřej
 
 
A2A2203 Vojkovice B Těšany 1:1 (1:1) 100  
Branky: Zámečník Marek - Vlček Jan; ŽK: Zámečník Marek, Horváth Alexandr, Konstandinovský Paris - Kusý Jiří, Balaci Cristan, Nádeníček Jaroslav, Štourač Radek, Slatinský Radek
 
 
A2A2204 Vin.Šumice Tvarožná 3:0 (0:0) 70  
Branky: Železný Martin 2, Vystavěl Květoslav; ŽK: Železný Martin - Titz Erik, Toužín Tomáš, Pokorný Milan, Kaluža Vít
 
 
A2A2205 Rajhrad B Blažovice 5:0 (1:0) 70  
Branky: Kouřil Jaroslav 2, Pachl Tomáš, Sedláček Marek, Svoboda Jiří; ŽK: Pohorelec Andrej, Černík Valter - Spáčil Petr, Kadlec Radomil, Čech Marek
 
 
A2A2206 Moutnice B Pozořice 0:1 (0:0) 80  
Branky: Opatřil David; ŽK: 0 - Polák Martin
 
 
A2A2207 Kobylnice Blučina 2:3 (2:0) 50  
Branky: Klaška Lukáš, Zich Jiří - Čaňo Martin 2, Fiala Pavel; ŽK: Chlup Jaroslav - Fiala Pavel, Kozel Martin
 

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2A2301 Kobylnice Babicen/Sv. 0:7 (0:3) 100  
Branky: Doležal Josef 3, Žanda Libor 2, Šenk Pavel, Novohradský JIří; ŽK: Pastyřík Jan - 0
 
 
A2A2302 Blučina Moutnice B 3:2 (0:1)    
Branky: Zajíc Vít, Mátl Jaroslav, Odehnal Patrik - Horák Jan 2
 
 
A2A2303 Pozořice Rajhrad B 2:4 (1:2)    
Branky: Zábojník, Kříž Oldřich - Hledík, Pachl Tomáš, Martének Michal, Pohorelec Andrej
 
 
A2A2304 Blažovice Vin.Šumice 5:2 (3:0)    
Branky: Daněk Jiří 4, Dvořák Vojtěch - Malik, Šmerda Jiří
 
 
A2A2305 Tvarožná Vojkovice B 1:1 (1:0) 80  
Branky: Kabeláč Petr - Kresa Roman; ŽK: Kabeláč Petr, Pokorný Milan, Titz Erik, Poláček Jakub, Hlučka Marek, Toužín Tomáš - Furch Stanislav, Horváth Alexandr; ČK: Kaluža Ondřej, Pokorný Milan - Laštůvka Zdeněk
 
 
A2A2306 Těšany Opatovice 3:1 (0:0)    
Branky: Strouhal, Balaci Cristian, vlastní - Marek
 
 
A2A2307 Židlochovice Podolí 0:2 (0:1)    
Branky: Kschwend Petr, Pokorný Patrik
 
 TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Podolí 23 15 4 4 62: 33 49 ( 16)
 
2. Babicen/Sv. 23 15 3 5 62: 29 48 ( 18)
 
3. Vojkovice B 23 14 5 4 51: 24 47 ( 14)
 
4. Těšany 23 15 2 6 47: 26 47 ( 11)
 
5. Tvarožná 23 12 5 6 48: 34 41 ( 5)
 
6. Opatovice 23 11 7 5 38: 23 40 ( 7)
 
7. Blažovice 23 8 8 7 43: 37 32 ( -4)
 
8. Vin.Šumice 23 9 4 10 53: 44 31 ( -2)
 
9. Rajhrad B 23 8 3 12 49: 68 27 ( -6)
 
10. Blučina 23 7 5 11 40: 53 26 (-10)
 
11. Moutnice B 23 6 2 15 35: 59 20 (-16)
 
12. Pozořice 23 4 5 14 26: 52 17 (-19)
 
13. Židlochovice 23 4 3 16 32: 60 15 (-21)
 
14. Kobylnice 23 3 4 16 23: 67 13 (-23)
 

Příští kolo:

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A2401 Babicen/Sv. Židlochovice 06.06. 16:30 SO Babice n /Sv.
 
A2A2402 Podolí Těšany 06.06. 16:30 SO  
 
A2A2403 Opatovice Tvarožná 07.06. 16:30 NE  
 
A2A2404 Vojkovice B Blažovice 07.06. 10:30 NE  
 
A2A2405 Vin.Šumice Pozořice 07.06. 10:30 NE  
 
A2A2406 Rajhrad B Blučina 07.06. 16:30 NE  
 
A2A2407 Moutnice B Kobylnice 06.06. 16:30 SO  

Žáci:

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
E2A1601 Prace Podolí 5:0 (4:0) 50  
Branky: Klímek Filip 2, Svoboda Daniel, Novák Tadeáš, Meitner Martin
 
 
 
E2A1603 Vin.Šumice Blažovice 0:15 (0:8) 30  
Branky: Odvářka Michal 4, Hrnčiar Jakub 4, Zambo Daniel 2, Láska Petr, Čtvrtečka Václav, Frýbort Miroslav, Daněk Petr, Daněk Libor
 
 
E2A1604 Ochoz Pozořice 4:0 (1:0) 20  
Branky: Hrazdíra Vít, Řeřucha Zdeněk, Junek Martin, Řičica Lukáš
 
 
E2A1605 Kobylnice Babicen/Sv. 1:5 (0:2) 30  
Branky: Olša Michal - Kovář Pavel 2, Kousalík Marek, Dobeš Jiří, Hradil Vladimír
 


Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
E2A1701 Kobylnice Prace 0:15 (0:7)    
Branky: Žáček Jiří 3, Stehlík Jakub 2, Hofírek Dominik 2, Klímek Filip 2, Filipec Lukáš, Svoboda Daniel, Novák Tadeáš, Meitner Martin, Hofírek Filip, Hofírek Lukáš
 
 
E2A1702 Babicen/Sv. Ochoz 1:1 (0:0)    
Branky: Hruška Zdeněk - Řičica Lukáš
 
 
E2A1703 Pozořice Vin.Šumice 7:0 (2:0)    
Branky: Staněk Milan 4, Prudký, Severa, Šup
 
 
 
E2A1705 Mokrá Podolí 2:6 (1:2)    
Branky: Brablec Aleš, Myča Daniel - Fidrmuc Ondřej 4, Kučera Jakub, Poláček Jiří
 


TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Blažovice 14 10 3 1 61: 9 33 ( 12)
 
2. Prace 13 10 2 1 67: 5 32 ( 14)
 
3. Ochoz 14 8 5 1 41: 9 29 ( 8)
 
4. Babicen/Sv. 14 8 1 5 35: 24 25 ( 4)
 
5. Pozořice 15 5 2 8 30: 24 17 ( -4)
 
6. Mokrá 14 5 1 8 47: 50 16 ( -8)
 
7. Kobylnice 14 4 2 8 20: 66 14 ( -7)
 
8. Podolí 14 3 3 8 24: 28 12 ( -9)
 
9. Vin.Šumice 14 0 1 13 1:111 1 (-20)
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.CervenaCerna.cz

(lida, 18. 3. 2013 10:46)

Čau všichi. Právě koluje mezi lidma unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - ideální na jaro, když je večer hodinka času.. Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a penízky přibývají!! Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka :) Kdyžtak mrkněte na www.CervenaCerna.cz