Jdi na obsah Jdi na menu

Kobylnice - Pozořice

22. 9. 2011

Uplynulou neděli odehráli naši fotbalisté prestižní utkání na domácím hřišti proti Pozořicím. Díky třem výhrám   v řadě stouplo našemu týmu sebevědomí a na nedělního soupeře si kluci věřili . Hned od počátku bylo však jasné, že dnešní zápas jednoduchý nebude. Šance se střídali na obou stranách , ale první jsem využili my a ve 25. minutě vstřelil Slávek Šibal úvodní gól utkání. Domácí se tímto gólem trošku uklidnili a navíc minutu před koncem ještě zvýšili náskok brankou Radka Novotného na 2:0 . Po změně stran se soupeř snažil dát kontaktní gól, ale naopak v cca 80. minutě zvýšil naše vedení Ondra Beneš a zdálo se, že utkání směřuje ke klidnému konci. Dvě nepochopitelné chyby v obraně, které snad během minuty vyprodukovala naše obrana soupeř využil a po vidině klidného konce zápasu nastalo drama. Navíc  soupeř zvýšil obrátky a rozhodčí nastavil více než tři minuty. Poslední soupeřův  roh a následnou krásnou hlavičku protihráče zlikvidoval Honza Hrazdira. Hned po výkopu   přišel osvobozující hvizd sudího a zapsali jsme si tak čtvrtou výhru v řadě. Upevnili jsem si tím čtvrtou příčku v tabulce se ztrátou 3 body na lídra.  V sobotu nás čeká horká půda v Blučině. Jelikož výkony našich hráčů jsou velmi dobré , věřím že je přijede povzbudit spousta fanoušků. Výkop je v sobotu 24.9. v 16 °°hodin. Jako rozhodčí jsou nominováni Bzduch, Mátl a Coufalík.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

A2A0705 Hrušovany Mělčany 0:14 (0:9) 40
Branky: Fišák Jan 3, Houšť Zdeněk 2, Putna Zdeněk 2, Král Michal 2, Vašek Pavel, Ptáček Jan, Grus Vojtěch, Kameník Petr, vlastní

A2A0706 Tvarožná Blučina 3:5 (0:3) 100
Branky: Novotný Petr 2, Kaluža Vít - Kouřil Petr 2, Strava Roman, Fiala Pavel, Srnec Radim

A2A0707 Kobylnice Pozořice 3:2 (2:0) 40
Branky: Novotný Radek, Beneš Ondřej, Šibal Slavomír - Malecha Roman, Tvrdý Stanislav