Jdi na obsah Jdi na menu

Poslední dvě kola(107)

17. 9. 2010

Omlouvám se všem, že jsem nepřidal příspěvky  za poslední dvě kola soutěže. Nějak jsem nestíhal .Začnu nejdříve žáky. Ti nastoupili 5.9. doma na svůj první zápas sezony na domácím hřišti proti Viničným Šumicím a po jednoznačném průběhu hry zvítězili 12:0. Další týden si kluci přivstali a od 9 15 hráli v Mokré odkud přivezli jeden bod za remízu 1:1. Vzhledem k tomu, že oba zápasy odehráli v deseti jedná se o dosti úspěšný začátek. V neděli se představí od 14°° hodin na domácím hřisti proti Blučině.

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

E2A0202 Mokrá Kobylnice 1:1 (1:1) 30
Branky: Sadloň Martin - Kladivo Miroslav

E2A0205 Blažovice Žabčice 5:2 (0:1) 40
Branky: Štěpánek Martin 3, Mazálek Lukáš, Hrnčiar Filip - Pospíšil David, Topor Lukáš

E2A0201 Ochoz Vin.Šumice 2:1 (1:0) 50
Branky: Junák Petr, Kropáček Jakub - Vepřek Patrik

E2A0203 Blučina Újezd 1:4 (0:2) 30
Branky: Melo Martin - Fila Adam 2, Líska David, Šenkýř Marek

E2A0204 Měnín Pozořice 16:0 (6:0) 25
Branky: Dohnálek Radek 5, Maša Michal 4, Slováček Petr 3, Sedláček Tomáš, Vykouřil Tomáš, Absolon Lukáš, Žáček Vojtěch

E2A0305 Vin.Šumice Mokrá 19.09. 13:30 NE

Muži odehráli také dvě kola . 5.9. doma s Blučinou "B"  , kde po poločase 2:0, nakonec zvítezili 4:0 a minulou neděli odehráli šlágr kola dopoledne ve Šlapanicích , proti druhému v tabulce ,místnímu céčku. Zápas se herně pro nás vyvíjel velmi slibně. Měli jsme více ze hry a několik šancí. Bohužel skóroval soupeř a tak se šlo do kabin po první půli za stavu 1:0 pro domácí. Ve druhé části zapli naši na 100% , ale dlouho se nadařilo srovnat . Až po chybě domácí obrany skórovl Lukáš Drlík . Naši ještě více zvýšili aktvitu a snad s vyjímkou cca 5 minut kdy nás domácí trochu zatlačili, se odehrála druhá půle na polovině soupeře. I přes spoustu šancí se nám však nepodařilo vstřelit vítězný gól a zápas skončil remízou 1:1. Je však nutné poděkovat hráčům za předvedený výkon. V neděli se můžeme těšit na domácím hřišti od 16°° hodin na zápas s Žatčany.

VÝSLEDKY

A3A0401 Blažovice B Babice n/Svit. B 1:0 (0:0) 60
Branky: Paulík Libor

A3A0402 Mokrá B Podolí B 2:2 (1:1) 40
Branky: Jurda Marek, Hájek Jiří - Kschwend Petr 2; ŽK: Jurda Marek, Doležel Radek - Kschwend Petr; ČK: 0 - Valehrach Zdeněk

A3A0403 Přísnotice Újezd B 3:0 (1:0) 40
Branky: Lang Adam 2, Lang Tomáš; ŽK: Rosa Richard, Furch David - Máca Zdeněk, Lorenc Jaromír

A3A0404 Blučina B Měnín B 2:0 (1:0) 50
Branky: Zitterbart Jiří, Zajíc Zbyněk; ŽK: Lánik Rudolf, Bábor Michael - Černý Roman, Laštůvka Martin

A3A0405 Šlapanice C Kobylnice 1:1 (1:0) 100
Branky: Machala Zdeněk - Drdlík Lukáš; ŽK: Bílý Radomír, Kolínský Milan - Vymazal Tomáš, Drdlík Jiří, Paulík Lukáš

A3A0406 Žatčany Pozořice B 3:3 (2:2) 20
Branky: Kalla Tomáš 2, Michl Milan - Staněk Antonín, Honek David, Balon Petr; ŽK: Stibor Daniel, Zrza Tomáš - Honek David, Kidoň Marek