Jdi na obsah Jdi na menu

První tři kola

20. 4. 2012

Tak máme za sebou první tři kola jarní části soutěže. Naši muži se představili dvakrát na domácím hřišti a jedenkráte vyjeli na cizí pole. První jarní kolo nastoupili doma proti Těšanům a po velmi dobrém výkonu jednoznačně zvítězili 6:1. Překvapivě větší problémy   měli s Hrušovany , kteří ještě v soutěži nezískali ani bod . Dokonce  prohrávali 3:2, ale dílem bojovnosti a dílem štěstěny  nakonec přece jen na hřišti posledního týmu získali tři body za vítězství 4:3. Minulou něděli  odehráli domácí utkání proti Tvarožné , kdy  po první půli prohrávali 1:2 a chvíli před koncem 2:3. V poslední minutě se klukům podařilo vyrovnat z nařízeného pokutového kopu na 3:3 a získlali  tak na domací půdě cenný bod.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. Opatovice 17 14 2 1 47: 14 44   ( 17)

2. Blažovice 17 12 2 3 61: 28 38   ( 11)

9. Blučina 17 7 2 8 31: 35 23   ( -1)

10. Kupařovice 17 7 1 9 25: 36 22   ( -5)

11. Těšany 17 5 6 6 31: 40 21   ( -6)

12. Vin.Šumice 17 5 5 7 36: 38 20   ( -7)

13. Moutnice B 17 4 3 10 25: 33 15   (-12)

14. Hrušovany 17 0 0 17 13:108 0   (-24)

A2A1907 Blažovice Opatovice 21.04. 16:00 SO

V sobotu nás opět čeká domácí zápas od 16 hodin s Rajhradem B. Delegován je zatím pouze jeden rozhodčí - Šibíček.