Turnaje a oslava 100. let jednoty

18. 7. 2010

V sobotu 26.6. 2010 začalo být u nás na hřišti velmi rušno už od rána. Probíhali zde pravidelné turnaje v beach volejbale Kuňava beach a ve futsale Kuňava cup.Obrazek

Na turnaj ve futsale se přihlásilo 14 týmů, které byli losem rozděleny do tří skupin , kde se utkal každý s každým . Z těchto skupin postupovalo prvních osm. Následovali zápasy klasickým vyřazovacím systémem, tak je známe na všech turnajích. Až do finále, kde se potkali týmy FC Eliška a Kobylnice. Po velkém boji nakonec přišly na řadu penalty , ve kterých byl šťastnější domácí tým a obhájil tak loňské vítězství.

Současně probíhal i turnaj v beach volejbale , na který se přihlásilo 10 dvojic, bohužel těsně před začátkem se jedna odhlásila a tak se devět týmů rozlosovalo do dvou skupin. ObrazekKlíč k postupu byl v podstatě stejný jako u futsalu. Po dlouhých bojích se nakonec schylovalo k finále, kde proti sobě nastoupila dvojice říkající si "Klidná síla" a dvojice Michal Christ s kamarádkou. Jasným favoritem   byla smíšená dvojice   (kamarádka hraje volejbalovou extraligu), což se i potvrdilo a po dvou setech toto finále vyhráli 2:0.

Jelikož se jednalo i oslavu 100. let od založení naší organizace , probíhal současně v parku program. Od 16°° hodin zahrála k poslechu country kapela Šlak a v sále sokolovny byla připravena výstava dobových dokumentů , kde byl k vidění zápis z ustavující schůze Sokola Kobylnice ze dne 27.2.1910.

Po skončení turnajů se většina Obrazekúčastníků přesunula do parku, kde proběhlo i slavnostní předávání cen a vyhlášení výsledků. Následovala taneční zábava se skupinou Sabrin Band , která zahrála do časných ranních hodin, kdy byla celá oslava zakončena. Nutno poděkovat všem sponzorům, samozřejmě i počasí a všem dobrovolníkům, bez kterých by akce nebylo možné dotáhout do zdárného konce.

Během několika dní budete mít příležitost shlédnout několik fotek v sekci Fotoalbum.