Vánoční turnaj v nohejbale 2015

4. 2. 2016

V sobotu 19. prosince se v sokolovně v 8 hodin ráno sešlo 9 trojic nohejbalistů , aby pokračovali v tradici vánočních turnajů v Kobylnicích. Po úvodním rozlosování do dvou skupin se rozeběhli zápasy  o umístění do vyřazovacích bojů . Bohužel letošní ročník byl okořeněn několika zraněnými a premiérově obohacen i příjezdem sanitky . Naštěstí se pak ukázalo , že nešlo o nic vážného a Jirka Zich mladší se z nemocnice přijel  podívat na závěrečné boje , které určili následující pořadí :

1. místo : Hotový Pepa, Beneš Ondra, Licek Mira
  2. místo : Ponětovice
  3. místo: Šlapanice
  4. místo : Za kovárnou

Výsledky jsou samozřejmě důležité, neméně důležité je však, že jsme     v předvánočním čase protáhli tělo,  sešli se v kamarádské a pohodové atmosféře , která se nesla celým turnajem , což potvrzuje i fakt, že většina z nás po skončení hned neodešla, ale poseděla v hospůdce a u pivka probrali celý letošní turnaj a zavzpomínali i  léta předchozí .

Rád bych poděkoval všem účastníkům za   přístup k turnaji  nejen na hřišti a speciálně Milanovi a Alence Ulbrichovým za „týlové“ zabezpečení po celý sportovní den.