Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změna trenéra !!!!!!!

3. 9. 2012

Po nevydařeném vstupu do nové sezóny nastává první změna. Z postu trenéra na vlastní žádost odstoupil Radek Novotný . Vedla ho k tomu nejen situace našeho mužstva v tabulce, ale spíše přístup nekterých hráčů k trenikům a hře samotné. Mohu ze své pozice říci, že jeho odchod je velká škoda pro náš fotbal. Jeho rozhodnutí však respektujeme. Určitě však musíme Radkovi poděkovat za jeho práci, kterou vykonal pro náše mužstvo, vždyť díky němu náš oddíl postoupil ze základu do III. třídy okresního přeboru.

Tým přebírá Radomír Valenta ml. . Čeká ho nelehký úkol zvednout hru našeho týmu a vrátit mu alespoň částečně zapálení pro fotbal .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trener

(prorok, 9. 9. 2012 0:46)

Davam bolsevikovi ml. Rok, maximalne dva.